вул. Плеханівська 40, Харків, Україна

Про нас

Компанія MasterSV дуже цінує виявлену нам довіру і дякує всім нашим замовникам з різних куточків України.

Нижче ми наводимо основні особливості роботи компанії MasterSV, які найбільше цінують наші клієнти, а ми цінуємо та примножуємо рік у рік.

Наші переваги
Деталі проекту обговорюються до повного узгодження
Чітке виконання робіт із заздалегідь узгоджених ескізів
Всебічний контроль на кожному етапі виконання замовлення
Можливість внести зміни та корективи
Без очікування та черги. Ваше замовлення йде відразу в роботу
Ручне «гаряче» кування майстрами високого рівня

Замовити художню ковку онлайн

Багатий досвід роботи з 2007 року дозволяє нам втілити у металі вироби будь-якої складності від масивних кованих воріт до витонченого металевого сувеніру. Наші вироби кування з каталогу легко впізнаються з ретельного виконання найдрібніших деталей: ми завжди приділяємо деталям найбільшу увагу, т.к. саме вони роблять виріб таким прекрасним та досконалим. Також Вас приємно здивує висока якість фарбування наших кованих виробів і гарантія до 5 років!

Сьогодні вам більше не потрібно їхати до нас на виробництво, щоб оформити замовлення. Менеджери нашого сайту допомагають підібрати саме те, що Вам потрібно онлайн: погодження ескізів та креслень, оформлення договору, контроль за ходом робіт та фінальні фото вашого замовлення перед відправкою.

Ми на зв’язку із замовником до того моменту, поки він не скаже, що замовлення отримано і все гаразд. І, звичайно, ми завжди раді, коли замовники звертаються до нас за новими виробами. На сторінці “Галерея” можна ознайомитися з фотографіями виробів в інтер’єрах/екстер’єрах та відгуками наших замовників. Бажаємо Вам приємних та безпечних покупок у нашому інтернет-магазині.