вул. Плеханівська 40, Харків, Україна

Доставка

Наша компанія здійснює доставку кованих виробів по всій території України. Ми поважаємо час та гроші наших замовників і тому завжди намагаємось підібрати найбільш вигідний варіант доставки.

Самовівіз

Якщо замовлення здійснюється у місті замовника, останній може забрати своє замовлення самостійно.

Транспортні компанії

Зазвичай для доставки невеликих вантажів ми пропонуємо скористатися послугами компаній Інтайм або Нова Пошта, а також знаходимо найближче до замовника відділення. Точну вартість доставки ми дізнаємося безпосередньо в офісі компанії при оформленні вантажу з каталогу художнього кування – за посиланням.

Можлива адресна доставка. У цьому випадку співробітник транспортної компанії зв’язується з вами після того, як вантаж прибув до міста.

Попутний вантаж

Даний вид транспортування ми пропонуємо для здешевлення доставки великогабаритних вантажів: ліжка, комплекти меблів, дивани, гойдалки, ворота/огорожі/хвіртки без монтажу. Вартість залежить від ваги, габаритів вантажу та відстані. Однак, як показує практика, сума виходить меншою, ніж у транспортної компанії, а безпека вища.

Ми знаходимо відповідну вантаж машину, завантажуємо її, а потім передаємо контакти водія замовнику. При цьому товар доставляється безпосередньо до будинку замовника, а оплата за доставку провадиться на місці. Вивантаження та занесення виробів здійснюється силами замовника.

Таким чином, ми доставляємо товар так, як Вам буде зручно та вигідно.