вул. Плеханівська 40, Харків, Україна
Розробка дизайну

Для найвибагливіших і най творчіших замовників робота над проектом починається зі створення ескізів. Для цього ми вивчаємо всю наявну у Вас інформацію та побажання, а потім на їх основі наш художник робить нариси майбутніх виробів. Малюнки обговорюються та уточнюються, а в результаті Ви отримуєте ексклюзивну пропозицію з урахуванням усіх Ваших уподобань та нашого досвіду. Раді повідомити, що готовий виріб зазвичай виглядає краще, ніж ескізний малюнок.

Створення креслень

На другому етапі затверджений ескіз надходить до інженерного відділу, де на його базі будується робоче креслення відповідно до певних розмірів та співвідношень. Готовий виріб повинен відповідати трьом основним параметрам: ергономічність, краса та надійність. На цьому етапі роботи над Вашим проектом ми рекомендуємо та підказуємо оптимальні значення для кожного виробу, щоб під час експлуатації замовник міг не просто милуватися ним, але й із задоволенням використовувати у повсякденному житті!

Налагоджене виробництво

Готове та узгоджене креслення передається в роботу, щоб незабаром перетворитися на елітний кований виріб ручної роботи та вирушить у свій новий будинок до замовника. Наші майстри віртуозно кують, акуратно зварюють окремі частини, ретельно зачищають стики та наносять кілька шарів лакофарбового покриття на готовий виріб.

Гарантія результату

Співпрацюючи з MasterSV, ви завжди отримуєте очікуваний результат в обумовлені терміни та за прийнятною ціною. Ми тримаємо вас в курсі прогресу замовлення та заздалегідь знаходимо зручні для вас варіанти доставки готових виробів. Декілька виробничих баз дозволяють нам запускати в роботу ваші замовлення без суттєвої затримки та називати адекватні терміни виготовлення. Величезний досвід роботи дає можливість гарантувати результат навіть для найдосвідченіших замовників.

Чому нам довіряють

Увага

Увага до деталей - відмінна риса наших робіт

Комплексні
рішення

Комплексні рішення полегшують життя наших замовників

Якість

Контроль якості на кожному етапі виробництва

Технології

Ручна робота та новітні технології дають найкращий результат

Строки

Чітке виконання зобов'язань – ми цінуємо ваш час